logo Degast Moravia

info@degast-moravia.cz

neváhejte nás kontaktovat

+420 555 333 943

+420 734 723 799

Císařská 88, Nový Jičín

stavebniny - provozovna

PO - PÁ (Letní provoz): 6:30 - 17:00
PO - PÁ (Zimní provoz): 7:00 - 16:00
SOBOTA: 7:30 - 10:30


Marek Kramoliš

jednatel společnosti
Degast Moravia s.r.o.
+420 733 547 302
kramolis@degast-moravia.cz

Historie


Naše firma vznikla v roce 2007 v Ostravě s primárním zaměřením na prodej stavebních materiálů HSV,PSV. Již od samého počátku se snažíme našim obchodním partnerům nabízet nejen kvalitní stavební materiály, ale také poradenství a technický servis. Velký zájem našich zákazníků nás přiměl k rozšíření služeb o zprostředkování projektové dokumentace a realizace staveb.


Současnost


O tom, že jsme firmou dynamickou svědčí i skutečnost, že narůstá počet spokojených zákazníků našich stavebnin nejen z oblasti Novojičínska, ale z celého území České republiky. Pro stavebniny Degast Moravia s.r.o. je základní prioritou plné uspokojení požadavků, potřeb a očekávání zákazníků. Jedním z hlavních cílů při naplňování této priority je uplatňování, trvalé udržování, rozvíjení a zlepšování systému. Pevně věřím, že našim spokojeným obchodním partnerem se můžete stát i Vy nebo Vaše firma a těšíme se na budoucí spolupráci.


Vize do budoucna


Vizí společnosti Degast Moravia s.r.o. je být spolehlivým a silným partnerem na trhu se stavebními materiály. Jsme přesvědčeni, že naši vizi můžeme naplnit jen s pomocí našich partnerů. Vždy budeme usilovat o racionální a systémové řešení stavebních potřeb našich zákazníků. Našimi kroky se snažíme napomáhat prosazovat moderní stavební technologie. Rychlým záváděním nových produktů s menšími materiálovými a energetickými nároky na výrobu chceme přispívat k udržení trvale udržitelného rozvoje ve stavebnictví. Chceme, aby spolupráce s našimi zákazníky byla oboustranným obohacením. Jsme si vědomi, že jen na základě dialogu s našimi zákazníky můžeme naše služby nadále zlepšovat a vytvořit tak dlouhodobé a stabilní partnerství.

sledujte nás na facebooku